24 | 03 | 2017
Корисні посиланняministerstvo_zboriv_i_dohodiv

kadrovii_rezerv elita_u_vinnitsi

Ви переглядаєте стару версію сайту. Новий сайт знаходиться за веб адресою: http://mpmr.gov.ua
Про організацію пункту прийому продуктів харчування та іншого необхідного майна для військовослужбовців Збройних Сил України Друк e-mail
Середа, 11 червня 2014, 04:38

МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

Від 10.06.14 р.

№ 140-р

м. Могилів-Подільський


Про організацію пункту прийому продуктів харчування та іншого необхідного майна для військовослужбовців Збройних Сил України

Керуючись статтями  42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи критичну ситуацію з продовольчим та матеріальним забезпеченням Збройних Сил України, підтримуючи ініціативу небайдужих мешканців територіальної громади міста Могилева-Подільського:

  1. Організувати пункт прийому продуктів харчування та іншого необхідного майна для військовослужбовців Збройних Сил України за адресою: м. Могилів-Подільський, вулиця Стависька, 44, телефони для зв’язку: 067-782-07-01; 096-747-06-17.
  2. Звернутися до мешканців територіальної громади міста та підприємств, установ, організацій всіх сфер власності з проханням долучитись до збору речей, продуктів харчування та іншого майна для військовослужбовців Збройних Сил України.
  3. Організувати співпрацю з Могилів-Подільським об’єднаним військовим комісаріатом для передачі зібраних речей, продуктів харчування та іншого майна до військових частин Збройних Сил України.
  4. Дане розпорядження опублікувати в місцевій газеті «Краяни» та на офіційному веб-сайті міської ради.
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                             Петро Бровко

 
Оголошення
Новини