26 | 03 | 2017
Корисні посиланняministerstvo_zboriv_i_dohodiv

kadrovii_rezerv elita_u_vinnitsi

Ви переглядаєте стару версію сайту. Новий сайт знаходиться за веб адресою: http://mpmr.gov.ua
Наказ № 15 «Про початок проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» Друк e-mail
Середа, 24 червня 2015, 22:00

МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ

Н  А  К  А  З

Від 25.06.2015р.

№ 15

м. Могилів-Подільський

«Про початок проведення перевірки

відповідно до Закону України

«Про очищення влади»

З метою виконання Закону України від 16 вересня 2014 року  № 1682-VII «Про очищення влади», Розпорядження міського голови від 23.06.2015р. №141-р «Про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», відповідно до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №1025-р

НАКАЗУЮ:

1. Визначити 09 жовтня 2015 року днем початку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», стосовно працівників фінансового управління Могилів-Подільської міської ради з планом проведення перевірок відповідно до розпорядження міського голови №141-к від 23.06.2015 року..

2. Провідному спеціалісту бюджетного відділу фінансового управління міської ради (Герасевич О.Г.) забезпечити ознайомлення даного наказу до відома працівників фінансового управління міської ради під їх особистий підпис, в тому числі працівників, які відсутні на роботі (перебувають у всіх видах відпусток, тимчасово непрацездатні тощо).

3.   Працівникам фінансового управління міської ради у десятиденний термін з дня початку проведення перевірки подати начальнику фінансового управління міської ради (Пампушко Н.Д.) власноручно написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені ч.3 та ч.4 ст.1 Закону України «Про очищення влади», згоди на проходження перевірки й оприлюднення відомостей щодо них відповідно до вимог цього Закону.

4. Протягом трьох днів після отримання відповідних заяв працівників управління  провідному спеціалісту бюджетного відділу фінансового управління міської ради (Герасевич О.Г.) подати їх до відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю  апарату міської ради та виконкому  (Канюк С.В.) для забезпечення оприлюднення на офіційному веб-сайті міської ради інформації про проведення перевірок в фінансовому управлінні міської ради.

5. Організацію проведення перевірки та контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник фінансового  управління міської ради     Н.Пампушко

 
Оголошення
Новини