26 | 03 | 2017
Корисні посиланняministerstvo_zboriv_i_dohodiv

kadrovii_rezerv elita_u_vinnitsi

Ви переглядаєте стару версію сайту. Новий сайт знаходиться за веб адресою: http://mpmr.gov.ua
Про подання та оприлюднення депутатами Могилів –Подільської міської ради декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік Друк e-mail
Четвер, 17 березня 2016, 13:26

УКРАЇНА
МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  №82

Від 29.02.2016 р.         7 сесії         7 скликання

Про подання та оприлюднення депутатами Могилів –Подільської міської ради декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини третьої статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтей 4, 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», Порядку зберігання документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, та відомостей щодо відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2012 року N 16, та з метою створення умов для підвищення довіри могилівчан до органів місцевого самоврядування, а також запобігання і протидії корупції в публічній сфері суспільних відносин,-

 

міська рада ВИРІШИЛА:

1. Секретарю Могилів – Подільської міської ради Гоцуляку М.В. проводити роботу щодо забезпечення подання щорічно до 01 квітня декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за формою, що додається до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» депутатами Могилів –Подільської міської ради за місцем їх роботи (служби), а самозайнятим особам, безробітним або пенсіонерам - до відділуорганізаційно – кадрової роботи апарату міської ради та виконкому відповідно до ст. 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

2. Депутатам Могилів –Подільської міської ради, якими подано декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за місцем роботи (служби), протягом одного робочого дня після її подання письмово повідомити про це міського голову Могилів –Подільської міської ради Бровка П.П., зазначивши місце знаходження декларації.

3. Затвердити  форму журналу обліку документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру депутатів Могилів –Подільської міської ради згідно додатку.

4 . Відділу організаційно – кадрової роботи апарату міської ради та виконкому (Німченко І.А.) забезпечити:

4.1. Заходи щодо зберігання декларацій, поданих суб'єктами декларування відповідно до вимог, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2012 N 16 "Про затвердження Порядку зберігання документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, та відомостей щодо відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента".

4.2. Оприлюднення відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік депутатів Могилів –Подільської  міської ради, протягом 30 днів з днях їх подання на офіційному веб-сайті Могилів –Подільської міської ради на

строк не менше одного року.

Оприлюдненню підлягають усі відомості, зазначені в декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, крім відомостей, що віднесені до інформації з обмеженим доступом згідно з Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції". Відомості щодо реєстраційного номера облікової картки платника податків, серії та номера паспорта громадянина України, а також щодо місця проживання та реєстрації декларанта, місцезнаходження об'єктів, які наводяться в декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, є інформацією з обмеженим доступом та оприлюдненню не підлягають.

5. Відділу організаційно – кадрової роботи апарату міської ради та виконкому (Німченко І.А.) здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання цього рішення.

6. Юридичному відділу апарату міської ради та виконкому

(Покима І.О.) організувати проведення роз’яснювальної роботи щодо правильності та повноти заповнення декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

7. Офіційно оприлюднити дане рішення в місцевій газеті "Краяни".

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Гоцуляка М.В. та на постійну комісію міської ради з питань законності, правопорядку, реформування земельних відносин, охорони довкілля, депутатської діяльності та етики (Якубовська Л.О.).

 

 

 

Міський голова                                                        П. Бровко

 

 

 

 
Оголошення
Новини