29 | 03 | 2017
Корисні посиланняministerstvo_zboriv_i_dohodiv

kadrovii_rezerv elita_u_vinnitsi

Ви переглядаєте стару версію сайту. Новий сайт знаходиться за веб адресою: http://mpmr.gov.ua
До уваги голів ОСББ, житлово-будівельних кооперативів, співвласників багатоквартирних будинків міста Друк e-mail
Середа, 16 березня 2016, 22:00

Управління житлово-комунального господарства Могилів-Подільської міської ради інформує, що 24 лютого 2016 р. Кабінетом Міністрів України затверджено постанову № 109 «Про затвердження Порядку зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами»

Цей порядок розроблений Мінрегіоном на виконання Закону України від 14.05.2015 № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» і поширюється на виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад, співвласників багатоквартирних будинків, а також управителів багатоквартирних будинків.

Виконавчий комітет зберігає та розміщує результативні частини протоколу на офіційному веб-сайті. Зберіганню підлягають протоколи з питань визначення управителя та обрання уповноваженої особи співвласників під час укладання договору з управителем.

Постановою передбачено зберігання протоколів протягом усього життєвого циклу багатоквартирного будинку.

Більш детальну інформацію щодо змін та нововведень в законодавстві стосовно ОСББ можна отримати в управління житлово-комунального господарства: 24000, м. Могилів-Подільський, пл.. Шевченка,  6/16, каб. № 6, тел.. 6-71-24 або на сайті міської ради www.misto.mogpod.com в розділі «Управління, відділи, служби», в підрозділі «Управління ЖКГ», в рубриці «ОСББ».

 
Оголошення
Новини