26 | 03 | 2017
Корисні посиланняministerstvo_zboriv_i_dohodiv

kadrovii_rezerv elita_u_vinnitsi

Ви переглядаєте стару версію сайту. Новий сайт знаходиться за веб адресою: http://mpmr.gov.ua
Про проведення громадського обговорення Друк e-mail
П'ятниця, 01 липня 2016, 00:00

 

УКРАЇНА
МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ №217

Від 30.06.2016р.                                                     м. Могилів – Подільський

 

Про проведення громадського обговорення

 

Керуючись ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Порядком проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989, рішенням виконкому Вінницької обласної ради народних депутатів від 11 грудня 1987р. №416 «Про зміни в адміністративно-територіальному устрої», враховуючи Протокол засідання тимчасової комісії по вивченню можливості перейменування вулиць, площ, провулків, проспектів та інших топонімічних назв в м. Могилеві-Подільському №8 від 10.05.2016 року та Протокол засідання тимчасової комісії по вивченню можливості перейменування вулиць, площ, провулків, проспектів та інших топонімічних назв в м. Могилеві-Подільському №9 від 14.06.2016 року, -

 

виконком міської ради ВИРІШИВ:

 

1. Провести громадське обговорення щодо присвоєння назв вулицям в населеному пункті селище Сонячне Вінницької області, а саме:

1.1. вул. Старицького з №1 по №23,

1.2. вул. О.Пчілки з №1 по №23,

1.3. вул. Виноградна з №1 по №20,

1.4. вул. Дачна з №1 по №23,

1.5. вул. Молодіжна з №1 по №45,

1.6. пров. Виноградний з №1 по №20.

2. Провести громадське обговорення щодо перейменування вулиці

Л. Мосендза (попередня назва вул. Баранова) на вулицю Верхню Карпівську в

м. Могилеві –Подільському Вінницької області.

3. Провести громадське обговорення щодо демонтажу пам’ятної дошки радянському військовому інженеру-фортифікатору Карбишеву Д.М.,

яка розміщена по вул. Ігоря Римара та Сергія Ковриги в м. Могилеві –Подільському Вінницької області, в зв’язку з тим, що він підпадає під закон України про декомунізацію.

4. Встановити строк проведення громадського обговорення – два місяці з дати опублікування інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення в газеті «Краяни». Пропозиції (зауваження) приймаються протягом 30 днів з дати опублікування повідомлення.

5. Управлінню містобудування та архітектури міської ради (Дунський Ю.С.):

5.1. Підготувати інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення та подати його для розміщення на офіційному веб-сайті міської ради та в газеті «Краяни».

5.2. Щочетверга подавати для розміщення на офіційному веб-сайті міської ради отримані пропозиції (зауваження).

5.3. Протягом 14 днів після закінчення строку надання пропозицій (зауважень) підготувати звіт щодо отриманих пропозицій (зауважень) та подати його на розгляд тимчасовій комісії по вивченню можливості перейменування вулиць, площ, провулків, проспектів та інших топонімічних назв в м. Могилеві-Подільському, створеній розпорядженням міського голови від 08.10.2014 року

№ 238-р.

5.4. На підставі протоколу комісії підготувати проект рішення на розгляд сесії міської ради.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради, в.о. першого заступника міського голови Гоцуляка М.В..

 

Міський голова                                                              П. Бровко

 

 

 

 

 

 

 

 

Надіслати:

загальний відділ,

управління архітектури,

ВП ГУНП у Вінницькій обл.,

управління держгеокадастру у Мог.-Под. р-н.,

юридичний відділ,

відділ культури,

відділ інформаційної діяльності,

КП «ПТРЦ «Краяни»,

відділ ДРВ,

УЖКГ,

КП МБТІ.

 
Оголошення
Новини