29 | 03 | 2017
Корисні посиланняministerstvo_zboriv_i_dohodiv

kadrovii_rezerv elita_u_vinnitsi

Ви переглядаєте стару версію сайту. Новий сайт знаходиться за веб адресою: http://mpmr.gov.ua
Могилів-Подільський відзначив початок Олімпійських ігор. Друк e-mail
Четвер, 11 серпня 2016, 00:00

У п’ятницю 5-го серпня на центральній площі Шевченка представники влади та фізкультурно-спортивний актив міста взяли участь у заході з нагоди відкриття XXXI-х Олімпійських ігор в місті Ріо-де-Жанейро, що в Бразилії та на підтримку нашої олімпійської збірної.

Начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради Дмитро Савков ознайомив присутніх із регламентом заходу та висловив слова підтримки спортсменам, що будуть представляти Україну на Олімпійських іграх. З промовою виступив заступник міського голови Віталій Криган: - «Маю велику надію, що у наших юних спортсменів, що сьогодні стоять на цій площі є мета через 4 чи через 8 років відвідати такий грандіозний захід світового масштабу, як Олімпійські ігри. Я вам бажаю, щоб ваші досягнення переросли в цей результат. Для цього в місті є все і гарна матеріально-технічна база і гарні педагоги. Єдине це ваше бажання трудитися і працювати на цей результат. Всіх вітаю з святом спорту. Гарної вам олімпіади українці».

Кращі вихованці дитячої юнацької спортивної школи міста в урочистій обстановці в супроводі державного Гімну підняли прапор Національного олімпійського комітету України. Початок олімпіади відзначили показовими виступами: вихованці дитячої юнацької спортивної школи по черзі демонстрували присутнім свої вміння з різних видів спорту: спортивної акробатики, греко-римської боротьби, дзюдо, боксу та футболу. Після закінчення показових виступів, вихованці ДЮСШ були нагороджені солодощами від Кондитерського Дому «Вацак».

Олімпійський комітет України ініціював проведення подібних заходів у всіх населених пунктах країни. Прапор Національного олімпійського комітету височітиме на центральній площі міста протягом проведення Олімпійських ігор з 5-го по 21 серпня.

 
Оголошення
Новини