29 | 03 | 2017
Корисні посиланняministerstvo_zboriv_i_dohodiv

kadrovii_rezerv elita_u_vinnitsi

Ви переглядаєте стару версію сайту. Новий сайт знаходиться за веб адресою: http://mpmr.gov.ua
День фізичної культури і спорту у м. Могилів – Подільський Друк e-mail
Четвер, 15 вересня 2016, 00:00

Традиційно у другу неділю вересня святкують День фізичної культури і спорту. З нагоди професійного свята в міській раді відзначили кращих працівників спортивної сфери.

 

Вітали спортивний актив міста в залі засідань міської ради. З вітальною промовою виступив начальник відділу фізичної культури і спорту Дмитро Савков: «Вітаю вчителів, викладачів, тренерів з нашим професійним святом. Бажаю усім міцного здоров’я, успіхів у роботі та гарних вихованців. Щоб та праця, яку ви вкладаєте у підростаюче покоління, примножувалася і давала плоди високих спортивних досягнень».

Від імені міського голови Петра Бровка за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту почесними грамотами відзначили кращих вчителів фізичної культури шкіл - Олександра Алексєєва, Андрія Мельника, Романа Сушака, Сергія Борбелюка та викладачів фізичного виховання коледжів: медичного - Олега Непокойчицького, монтажно-економічного - Петра Пиріжка, а також методиста управління освіти Геннадія Єкименка і голову федерації шахів Андрія Горобця.

Мудрим наставникам, які виховали не одне покоління іменитих спортсменів, адресував вітальні слова керуючий справами виконкому Руслан Горбатюк: «Крім того, що ви вносите вагомий внесок у перемогу нашої молоді на спортивних аренах, ви ще є модераторами спортивного виховання нашої громади в цілому. Ваш результат видно не тільки за кількістю учнівських нагород, а насамперед, її видно за кількістю відвідувань спортивних закладів нашого міста. Ви є тими Прометеями, які вкладають іскру любові до спорту в дітей, а потім діти несуть її протягом усього життя».

За високий професіоналізм нагороджено вихованців ДЮСШ: відділення спортивної акробатики - Ірину Мураховську, відділення футболу - Максима Бегаса, греко-римської боротьби - Костянтина Соболевського, дзюдо - Іллю Колесника, боксу Богдана Сваричевського, а також кікбоксера спортивного клубу «Спартак-Вацак» - Дмитра Житара.

За виховання гідних спортсменів відзначено колектив ДЮСШ. Тренерів викладачів: зі спортивної акробатики Тетяну Черевич, дзюдо Владислава Медведюка, футболу Євгенія Шпаркого і Вадима Скловського, з боксу Олександра Чорнокнижного, греко-римської боротьби Олександра Коваля. Також відзначено інструктора-методиста Руслана Пасічника, директора ДЮСШ Анатолія Кліщука та тренера-викладача СК «Спартак-Вацак» Євгена Вандьо.

Подяки від міської влади отримали ветерани фізичної культури та спорту: Леонід Дубінський, Микола Мельничук, Петро Коржик, Петро Тітус, Петро Пиріжок, Олег Непокойчицький.

В підсумку урочистостей з нагоди професійного свята спортсменів в окремій номінації подякували спонсорам, які завжди підтримують спорт у місті: Геннадію Вацаку, Сергію Шевчуку, Анатолію Муляру, Борису Шлайферу, Михайлу Гоцуляку, Юхиму Епельбойму, Дмитру Савіцькому, Антону Цибульському, Давиду Бабаджаняну, Юрію Завідовському, Леоніду Телішевському, Миколі Сандюку, Руслану і Олегу Яблонським, та Павлу Виходцю.

 
Оголошення
Новини