26 | 03 | 2017
Корисні посиланняministerstvo_zboriv_i_dohodiv

kadrovii_rezerv elita_u_vinnitsi

Ви переглядаєте стару версію сайту. Новий сайт знаходиться за веб адресою: http://mpmr.gov.ua
ВСЕСВІТНІЙ БІГ ЗАРАДИ ГАРМОНІЇ – МІЖНАРОДНА ФАКЕЛЬНА ЕСТАФЕТА Друк e-mail
Четвер, 15 вересня 2016, 00:00

Європейська міжнародна команда стартувала 24 лютого в місті Порту, що в Португалії. Маршрут загальною довжиною в 24 000 кілометрів охопить 49 країн Європи. Україна долучилася до пробігу 24 серпня у Рівному. Пробіг заради миру пройшов Рівненщиною, Тернопільщиною, Буковиною, Хмельниччиною, Житомирщиною та Вінниччиною. Могилів-Подільський став завершальною зупинкою на маршруті естафети Україною.

 

Шквалом оплесків міжнародну команду спортсменів, яку вів англієць Рейван Колінз, зустрічала 10 вересня досить кількісна Могилів-Подільська команда спортсменів на чолі з начальником відділу з питань фізичної культури і спорту Дмитром Савковим. Могилівчани отримали символічний факел дружби від гостей. Зробивши фото початку естафети в Могилеві-Подільському, бігуни рушили в марафон вулицями міста - Шаргородською, Київською, Сагайдачного, Гоголя до площі Шевченка. Учасники бігу кажуть, що всі, хто потримав факел миру з думкою про гармонію у світі, вже став учасником світової акції. Під час бігу спортсмени передавали факел один одному.

Біля міської ради зустрічав всесвітню спортивну делегацію заступник міського голови Віталій Криган: «Від імені міського голови я радий вітати учасників естафети. Дякую організаторам, що внесли наше місто у маршрут пробігу. Сам бігаю вранці вже чотири роки, тому я ваш товариш і прихильник. Бажаю усім учасникам міцного здоров’я. Хай усі ті «меседжі», які ви несете в естафеті, зрозуміє якомога більше людей».

Капітан української команди «Біг заради гармонії» Євгеній Фурс розповів про перебіг естафети в нашій країні: «В Україні ми розпочали естафету 24 серпня на День Незалежності. З цього дня ми пробігли шістьма областями. П’ять днів тому на кордоні із Білорусією ми зустріли міжнародну європейську команду і увесь цей маршрут бігли разом. Нам приємно, що у такому красивому місті останній пункт естафети». До складу команд "Всесвітнього бігу заради гармонії" у різних країнах входять любителі бігу, які у повсякденному житті займаються різними справами, однак знаходять можливість частину свого часу й енергії віддавати естафеті, оскільки відчувають і глибоко вірять, що ці зусилля насправді зміцнюють дружбу між людьми, сприяють становленню гармонійних відносин між державами і народами. Захопливим було знайомство із закордонними гостями з Англії, Словаччини, Білорусі, Австрії, Мексики, Сербії, Хорватії і Молдови. Капітан міжнародної команди Рейван Колінз, висловив враження від естафети: «Від імені міжнародної команди я дякую усім дітям, що бігли разом із нами. Всесвітній день гармонії проводиться для того, щоб молодь бігла разом із нами, надихала нас бігти далі. Україною ми біжимо вже п’ятий день і отримуємо гарний досвід спілкування, яке ллється від щирого серця. Ми бачимо чимало сяючих очей. Я думаю, що цю естафету я буду згадувати тривалий час. Цей біг проводиться заради всіх нас. Девіз забігу - «зроби свій перший крок». Дуже важко змінити увесь світ, але ми можемо змінити світ навколо себе. Змінити світ у своїй школі, змінити світ у своєму місті, своєму районі і своїй країні».

На завершення учасникам пробігу видали сертифікати учасників естафети і візитки, щоб надалі підтримувати контакт із міжнародними носіями миру і гармонії. По обіді учасники естафети вирушили до Молдови. Далі на їхньому шляху будуть Румунія, Болгарія, Македонія, Албанія. Фінішуватиме естафета 8 жовтня в столиці Італії - Римі.

 
Оголошення
Новини