29 | 03 | 2017
Корисні посилання

ministerstvo_zboriv_i_dohodiv

kadrovii_rezerv elita_u_vinnitsi

Перемогу в освітянській Спартакіаді виборола команда міста Могилева-Подільського Друк e-mail
Понеділок, 26 вересня 2016, 00:00

Щороку Департамент освіти і науки облдержадміністрації спільно з обкомом профспілки працівників освіти і науки проводять Спартакіаду серед працівників системи загальної середньої освіти. Цьогоріч,  16 - 17 вересня команди з 29 районів і міст Вінниччини, загальною кількістю 403 учасники змагались з міні-футболу, легкої атлетики, шахів, шашок, настільного тенісу і кульової стрільби.

Успішно виступила на змаганнях команда працівників загальноосвітніх закладів міста Могилева-Подільського, виборовши загальнокомандне І місце. Перемога стала можливою завдяки успішним виступам в окремих видах змагань. І місце в змаганнях із шахів, до речі, вдесяте здобув директор НВК: ЗШ № 4-ліцей Горобець А.В., ІІІ місце з змагань з легкої атлетики підкорилось вчительці фізичної культури Гімназії Москаленко О.Ю. та вчителю фізичної культури НВК № 5 Сушаку Р.В., VI місце в змаганнях з настільного тенісу зайняла вчителька початкових класів Гімназії - Заболотчук І.В., VIII-і місця вибороли керівники гуртків НВК № 4 Горобець В.В. у змаганнях із шашок, та Зброжек С.В. у змаганнях із кульової стрільби; команда футболістів, отримавши невдалий жереб, посіла місце в другому десятку.

Переможці і призери спартакіади відзначені кубками, грамотами та цінними подарунками. Команда гідно представила Могилів-Подільський на обласному рівні, учасники змагань отримали можливість поспілкуватися з колегами, перевірити власні сили, а також особистим прикладом продемонструвати вихованцям необхідність занять спортом.

Вітаємо переможців і зичимо нових спортивних і педагогічних перемог!