26 | 03 | 2017
Корисні посиланняministerstvo_zboriv_i_dohodiv

kadrovii_rezerv elita_u_vinnitsi

Ви переглядаєте стару версію сайту. Новий сайт знаходиться за веб адресою: http://mpmr.gov.ua
Регуляторні акти на обговоренні
Фільтрувати за назвою     Показати # 
# Заголовок Статті
1 АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту регуляторного акту - проекту рішення Могилів-Подільської міської ради "Про затвердження Правил благоустрою території м.Могилева-Подільського у новій редакції ”
2 ДОГОВІР оренди торговельного місця
3 ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ Про встановлення вартості орендної плати за 1 кв. м. торговельного місця на торговельних майданчиках
4 АНАЛІЗ Про встановлення вартості орендної плати за 1 кв. м. торговельного місця на торговельному майданчику
5 Про затвердження Правил благоустрою території міста Могилева-Подільського
6 ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про затвердження Порядку надання та зміни поштової адреси об’єктам нерухомості
7 Аналіз впливу регуляторного акту «Про затвердження Порядку надання та зміни поштової адреси об’єктам нерухомості в місті Могилеві-Подільському»
8 Про затвердження мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у м.Могилеві-Подільському
9 АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту регуляторного акта - проекту рішення Могилів-Подільської міської ради "Про затвердження правил благоустрою території міста Могилева-Подільського”.
10 Про затвердження Правил благоустрою території міста Могилева-Подільського
11 Управління містобудування та архітектури міської ради інформує!
12 №733_24-03-2011_Про_затвердження Порядку погодження розташування на обєктах благоустрою заклад_в та обєкт_в торг_вл_
13 Про затвердження Порядку погодження розташування на об'єктах благоустрою закладів та об'єктів торгівлі, ресторанного господарства, соціально-культурного призначення, сфери послуг і розваг та проведення ярмарків у м. Могилеві-Подільському
14 Про введення в дію нової грошової оцінки земель міста Могилева-Подільського
15 Аналіз впливу регуляторного акту проекту рішення міської ради «Про введення в дію нової грошової оцінки земель міста Могилева-Подільського»
16 Обговорення проекту регуляторного акту - рішення сесії міської ради « Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у м.Могилеві-Подільському »
17 Проект регуляторного акту "Про затвердження розміру витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, та порядку відшкодування цих витрат"
 
Оголошення
Новини